VRH C

VRH C - 6.5.2017

5 fen, 4 psi

Otec:  JCh. Nemzet Kincse Sámán (HU)
Matka: CH Duna z Tišnovských revírů
 

 

Calanthé Damashca Aponivi
Calypso Damashca Aponivi
Clair de Lune Damashca Aponivi
Carmen Damashca Aponivi
Carmina Burana Damashca Aponivi
Cimrman Damashca Aponivi
Constantine Damashca Aponivi
Cobain Damashca Aponivi
Carpe Diem Damashca AponiviVRH C - pro web


Sámán je mladý, pracovně velmi nadějný pes s vynikajícím stylovým hledáním a perfektním manýrem ve zvěři.  V jeho rodokmenu najdeme mimo jiné jména jako Luxatori Zeline, Sharmarkasch Lance, Csipkéskúti Remény a Zámi Bütyök - otec jedné z mých nejoblíbenějších vizsel.
Sámána jsme objevili na podzim 2016 na FT v Maďarsku. V té době už jsme byli lehce zoufalí, protože vybrat pro Remény psa podobných pracovních kvalit se nám nedařilo. Doufejme, že si štěňátka vezmou z rodičů to nejlepší.

 

Remény je pracovně i exteriérově velmi kvalitní fena, kterou není moc potřeba v maďařím světě představovat. Je vítězkou Evropského poháru 2016, bodovala na FT v pěti zemích, v Maďarsku a Itálii získala za své perfektní běhy tituly 2xCACT a res.CACT, jako jedna z mála maďarských ohařů úspěšně absolvovala Memoriál Milana Novotného, posuzovaného dle řádů IKP. V roce 2015 se stala Klubovou vítězkou, skoro na všech výstavách, kterých se zúčastnila, se stala nejlepší nebo druhou nejlepší fenou plemene, má splněny podmínky pro tituly GCh a C.I.B..
Je dcerou jedné z nejlepších pracovních fen - CHIT Diansy z Panských lesů a vynikajícího francouzského psa Tongy du Clos de la Baudeliere. 

Sámán Sámán Sámán

Remény Remény Remény

 Best dog breeder webdesign

© 2014 Damashca Aponivi Vizsla kennel. Tvorba stránek pro chovatele

TOPlist